Ľudia na Dunaji

 

galéria osobností, komunít a organizácií, ktoré pôsobia pozdĺž rieky a zapojili sa do programu Slnovratu na Dunaji 2017

 

 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa ochotne pridali k myšlienke a prispeli svojou ochotou do Slnovratu na Dunaji 2017, druhého ročníka prehliadky podujatí a spoločenstiev na rieke.

 

Autori fotografií: Matej Kováč a Adam Kováč
 

Martin Mišík

Martin Mišík

Asociácia bratislavských vodáckych klubov otvorený deň VK Dunajčík a kajakovanie pre verejnosť

organizátori Bratislava Inline

organizátori Bratislava Inline

večerná Dunajská jazda na kolieskových korčuliach a bicykloch po bratislavskom nábreží

Michal Clementis

Michal Clementis

Vysokoškolský športový klub UK Lafranconi kurzy veslovania pre verejnosť

Igor Žiak a Peter Hudec

Igor Žiak a Peter Hudec

kapitán lode a konateľ spoločnosti Wellness Hotel Patince **** vyhliadkové plavby z Maríny Patince

Miroslav Bazinský

Miroslav Bazinský

Klub vodných motoristov Kormorán Komárno

Stanislav Gáborík

Stanislav Gáborík

generálny riaditeľ Slovenského vodohospodárskeho podniku, š.p.

Vladimír Albert a tím klubu

Vladimír Albert a tím klubu

Kanoistický klub Karlova Ves

členovia združenia

členovia združenia

občianske združenie Kukkonia

Ján Ďurovčík

Ján Ďurovčík

občianske združenie Tanec open air večer moderného baletu na nábreží Chorea Gala

Mária Potočná

Mária Potočná

Klub dunajských vodákov Slávia UK Bratislava

Peter Michalík

Peter Michalík

programový riaditeľ Bratislavského knižného festivalu

Patrícia Berezna

Patrícia Berezna

UFO watch.taste.groove

Daniel Kvocera

Daniel Kvocera

generálny riaditeľ Vodohospodárskej výstavby, š.p.

Michal Šeďo

Michal Šeďo

Klub vodných športov Karlova Ves

Slovenské ľadové medvede

Slovenské ľadové medvede

po preplávaní popod všetky bratislavské mosty

Juraj Bača

Juraj Bača

predseda predstavenstva X-Bionic Sphere

tím SVP, š.p.

tím SVP, š.p.

vyhliadkové plavby Slovenského vodohospodárskeho podniku na Dunaji večernou Bratislavou

Eva Bolemant a Ján Vyhnánek

Eva Bolemant a Ján Vyhnánek

Bratislavské rožky - Pozsonyi kifli

Marián Fačkovec

Marián Fačkovec

Lodenica Zálesie

organizačný tím Kultúrne mosty

organizačný tím Kultúrne mosty

medzinárodný výstavný projekt pedagógov a študentov Fakulty architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave v spolupráci s Technickou a ekonomickou univerzitou v Budapešti a Technickou univerzitou vo Viedni

Branko Illek

Branko Illek

Klub vodného slalomu Karlova Ves deň otvorených dverí pre verejnosť

Juraj Himmler

Juraj Himmler

Kultúrne združenie Štúrovo a okolie

Marián Koleno

Marián Koleno

Klub turistov Kormorán Komárno

Kajak & Kanoe Klub Komárno

Kajak & Kanoe Klub Komárno

členovia športového klubu pri nástupnom móle na Vážskom Dunaji

koordinátorky Keltského slnovratu

koordinátorky Keltského slnovratu

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, organizátor Keltského slnovratu na Devíne

Eugen Farský a tím

Eugen Farský a tím

štúrovská miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu

Marek Kusenda

Marek Kusenda

Športový klub Sadrovic Extreme

Lenka Görfölová

Lenka Görfölová

občianske združenie Tanec open air večer moderného baletu na nábreží Chorea Gala

Daša Kubačková

Daša Kubačková

ZŠ J. A. Komenského v Kolárove spoluorganizátorka Dňa Dunaja pre žiakov školy

Ernest Huska s kolegami

Ernest Huska s kolegami

Múzeum dopravy Bratislava, historická loď Šturec

Boris Bergendi

Boris Bergendi

generálny manažér Slovenskej kanoistiky pri kanoistickom areáli Veľký Zemník

TJ Dunaj Štúrovo

TJ Dunaj Štúrovo

deň otvorených dverí lodenici

Csaba a Suzanne Kiss

Csaba a Suzanne Kiss

At Home Gallery, synagóga v Šamoríne

Zoltán Jankó a účastníci splavu

Zoltán Jankó a účastníci splavu

Vodnétúry.sk

Tomáš Kušík

Tomáš Kušík

predseda Bratislavského regionálneho ochranárskeho združenia

L. Asványi, P. Korčok, V. Gubrický

L. Asványi, P. Korčok, V. Gubrický

Slovenský atletický zväz

Tamás a Anton Paszternák

Tamás a Anton Paszternák

Židovská náboženská obec v Komárne

Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

Asociácia bratislavských vodáckych klubov

Veronika Polakovičová

Veronika Polakovičová

Danubiana Meulensteen Art Museum Bratislava

Richard Opálka a tím klubu

Richard Opálka a tím klubu

Vodácky klub Vrakuňa

Veronika Kotradyová

Veronika Kotradyová

Fakulta architektúry STU v Bratislave pozorovateľna vtáctva DUNA

tím Cyklokoalície

tím Cyklokoalície

Štefan Perutek a Jaroslav Šubiak

Štefan Perutek a Jaroslav Šubiak

Detský rybársky krúžok Štúrovo

tím združenia Lodenica Zálesie

tím združenia Lodenica Zálesie

Michal Clementis

Vysokoškolský športový klub UK Lafranconi kurzy veslovania pre verejnosť